Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Mój syn ma skrucenie kończyny dolnej czy ta Pani cos pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której godzinie obecnie trzeba być na miejscu aby na 100% być przyjętym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam,moj synek ma plamki pod skórne zaden dermatolog nie ma pojecia co to jest i skad sie wzieło czy taka osoba jak tu piszecie wiedziałaby co jest mojemu 3letniemu synkowi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ona zajmuje sie tylko skladaniem kosci ? czy tez pomaga w innych problemach np zoładkowych?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam wczoraj po raz kolejny na haluksy u Serwinki .Poprawa jest widoczna w chodzeniu i bardzo jestem wdzięczna Tej Pani .Lekarze przez kilka lat jedynie proponowali mi operacje ,to nie cuda ona po prostu swoją wiedzą przerasta ludzi którzy biorą pieniądze bez podstaw .Warto było przejechać 400 km.
Droga Pani  bede bardzo wdzieczna jesli  Pani  zechce mi napisac  , co ona Pani na te haluksy  poradzila,  ja mam ogromny problem , nie moge  kupic  obuwia zadnego  przez te halusy, nie mowiac juz o bolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety mi i mojemu mezowi to nic nie pomogla tylko stracone pieniadze i czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, czy pomoze na chondromalacje kolan? ile bierze za wizyte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Pania Lucynę od dawna. Mieszkam w Tarle juz 13 lat i bywam u Niej w miare często z moimi córkami. Polecam naprawdę polecam. Zawsze są duże kolejki,ale swoich kolejka nie obowiązuje:). Polecam przede wszystkim mamom,których małe dzieciaczki mają problemu z bioderkami. chyba w okolicy nie ma dzieci których by Pani Lucyna nie leczyła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ona umiałaby poprawić funkcjonowanie dziecka z autyzmem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witaj oczywiscie ze pomoże Ci Zna sie na tym Byłam u niej dwa dni temu z barkiem bo nadwyrezyłam sobie i od razu jest inaczej Mojej mamie złozyła bardzo dobrze reke jak złamała sobie. Nieznam nikogo bardziej pewniejszego od niej .
 
...Mojej mamie złozyła bardzo dobrze reke jak złamała sobie...
Napisz coś wiecej,proszę.To bardzo ciekawy przypadek i chyba jakaś nowatorska metoda leczenia złamań.Złamać rękę sobie,a składać komuś innemu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pomaga na przykurcze po złamaniu kostki i na opuchliznę , która długo utrzymuje się po kontuzji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie witam,mój Tata pochodzi z Tała.Tam się urodził i mieszkał do 30 r.ż.Serwinka zajmuje się niekonwencjoinalną medycyną bodajże 400 lat,tzn z dziada-pradziada,najczęściej byli to mężczyźni,wiedzę te posiadła od pradziadka,dziadka,ojca,matki a teraz kontynuuje to córka.I "dzięki Bogu",bo co byśmy bez niej zrobili?Moja babcia mieszkała w Tarle i na strarość zamieszkuje nad morzem,ale z Serwinką miała b.często do czynienia,bo ręce i nogi non stop łamała.sama wiem,i to nie z opowioadań,że rónież ortopedzi ze złamanymi kończynami do niej jeździli.Zawsze pomogła.Ja,3 lata temu  wyniku wypadku zerwałam mięsień brzuchaty łydki.pewnie nie pojechałabym,gdyby nie trwający ból utrzymujący się przez te lata.Byłam u niej w tym tygodniu. To naprawdę szczera kobieta,ZNAJĄCA SIĘ NA tym,co, robi. Bardzo rozmowna,kontaktowa i bezpośrednia.zapisała mi sporo leków,głównie maści i antybiotyk,nie owijala niczego w bawełnę-"starych gaci nie zszyjesz".mięsień zerwany pozostanie,lecz obrzęk i opuchlizna się widocznie zmniejszy.Podchodziłam do wszytstkiego z rezerwą,niczego nie sugerując,po dotknięciu nogi wiedziała,w jaki sposób został mięsień zerwany,tj w czasie skurczu.mam nadzieję,że przepisane mi leki pomogą,bo przez 3 lata zaliczyłam 11 ortopoedów 4 chirurgów i 6 neurologów bez szans na chociażby zmniejszenie bólu.Długo się czeka,lecz warto,pozdrawiam-Aneta.przyjechałam do niej z Gdyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Tarle.Bardzo polecam tę Panią,mozna powiedzieć uzdrowicielka ;D na wszystkim się zna i zawsze chętni pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie witam,mój Tata pochodzi z Tała.Tam się urodził i mieszkał do 30 r.ż.Serwinka zajmuje się niekonwencjoinalną medycyną bodajże 400 lat,tzn z dziada-pradziada,najczęściej byli to mężczyźni,wiedzę te posiadła od pradziadka,dziadka,ojca,matki a teraz kontynuuje to córka.I "dzięki Bogu",bo co byśmy bez niej zrobili?Moja babcia mieszkała w Tarle i na strarość zamieszkuje nad morzem,ale z Serwinką miała b.często do czynienia,bo ręce i nogi non stop łamała.sama wiem,i to nie z opowioadań,że rónież ortopedzi ze złamanymi kończynami do niej jeździli.Zawsze pomogła.Ja,3 lata temu  wyniku wypadku zerwałam mięsień brzuchaty łydki.pewnie nie pojechałabym,gdyby nie trwający ból utrzymujący się przez te lata.Byłam u niej w tym tygodniu. To naprawdę szczera kobieta,ZNAJĄCA SIĘ NA tym,co, robi. Bardzo rozmowna,kontaktowa i bezpośrednia.zapisała mi sporo leków,głównie maści i antybiotyk,nie owijala niczego w bawełnę-"starych gaci nie zszyjesz".mięsień zerwany pozostanie,lecz obrzęk i opuchlizna się widocznie zmniejszy.Podchodziłam do wszytstkiego z rezerwą,niczego nie sugerując,po dotknięciu nogi wiedziała,w jaki sposób został mięsień zerwany,tj w czasie skurczu.mam nadzieję,że przepisane mi leki pomogą,bo przez 3 lata zaliczyłam 11 ortopoedów 4 chirurgów i 6 neurologów bez szans na chociażby zmniejszenie bólu.Długo się czeka,lecz warto,pozdrawiam-Aneta.przyjechałam do niej z Gdyni.
witam-mam do ciebie bardzo wielką prośbą ,czy masz może nr tel. do tej pani i w jakie dni przyjmuje?kiedy dzwonić i o której godzinie i kiedy najlepiej przyjechać? odpisz proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem po kontuzji kolana. Na prześwietleniu wyszło, że mam naderwanę więzadła i uszkodzoną łąkotkę. Warto jechać do tej Pani? Czy zrobić artroskopie kolana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zlamanie nasady dalszej kości promieniowej w nadgarstku juz 3 miesiace jak mnie boli i sa palce spuchnięte a nie wyobraźam sobie jak moźna ręke nastawić proszę o pomoc czy naprawde trzeba tyle czekac do znachorki ja juz tyle cierpie teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
witam,moj synek ma plamki pod skórne zaden dermatolog nie ma pojecia co to jest i skad sie wzieło czy taka osoba jak tu piszecie wiedziałaby co jest mojemu 3letniemu synkowi???
Proponuję klinikę Med-Laser Lublin ul Młyńska u dr. Borzęckiego ,potrzebne skierowanie od rodzinnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Polecam każdemu! Właśnie dzisiaj byłam :) chirurg zdiagnozował u mnie skręcenie stawu skokowego dał Olfen i kazał leżeć... Jednak noga dalej bardzo bolała..rodzice postanowili mnie zawieźć do serwinki. Teraz przyjmują obie, mnie akurat przyjmowała jej córka. Tak samo widać jak u tej starszej babci ogrom wiedzy . Wyszło, że mam zwichnięcie. Zrobiła co należy, troche bolało. Ale! Najważniejsze jest to, że wchodziłam tam do niej o dwóch kulach a wyszłam powoli na dwóch nogach sama! :) wszystkim polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy panie Serwinki pomogą na rwę kulszową? Moja mama ma przepuklinę kręgosłupa i od ponad 8 mies. leczą ja tylkoproszkami i zastrzykami. Boli noga jedna, od niedawna druga. Chodzi z bólem lub nie chodzi wcale. Ma termin operacji wyznaczony na styczeń. Dzwoniłam ale chyba odrzucono rozmowę z powodu wizyty. Kiedy najlepiej dzwonić, żeby czegoś się dowiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Czy Serwinka pomoże na staw biodrowy, czeka mnie operacja wszczepienia endoprotezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...